Съботно матине в храма на
водата "Нимфеум" на ДКЦ "Двореца" ще се проведе на 3 май,
от 11 до 13 часа, съобщават организаторите.
Музикалната програма ще бъде
част от репертоара на Духова Формация от град Добрич, с ръководител Маестро
Стоян Монов.
Като продължение на добрите
традиции, като естествен синтез на природа и култура, "НИМФЕУМ" и
началото на месец май - безспорно са неповторима комбинация за едно чудесно
съботно изживяване.
С това събитие ДКЦ "Двореца"
се присъединява към световното отбелязване на Международния ден на джаза.