Два златни медала и Гран при за ЗТО „Алексия”
С два златни медала от два показани танца се завръщат от
Националния шампионат по спортни танцови дисциплини - „Дъга от таланти",
Пловдив - възпитаниците на Севдалина Мавродиева от ЗТО „Алексия",
съобщи самата тяцитирана от ИА "Добруджа". Танците са „Кобри" – малка
група и „Прилепи" – танцова формация в категория Акроденс. Танцът
„Кобри" е един от 15-те, определени да участват в гала-представлението и
един от 6-те, отличен с Гран при.
„Заради подготовката на спектакъла
"Цар Лъв", до последния момент не бяхме сигурни дали да потеглим за
Пловдив, но решихме да не пропускаме", заяви Севдалина Мавродиева, която
първоначално е била притеснена от липсата на време за подготовка.
Нивото на добричките момичета е на световна висота и те нямат реална
конкуренция в страната, стана ясно и от това състезание.