Днес се проведе традиционната
празнична среща между кмета Детелина Николова и творците и дейците на културата
и на науката от Добрич.
В своето слово, кметът
заяви, че „24-ти май е празник на нашия дух, начало на нашето трайно
присъствие в европейския свят. Това е ден, в който историческата ни памет ни
вдъхва самочувствие, че и ние сме дали нещо на света".
Музикален поздрав към творците
от Добрич поднесе формация „Умай" заедно с Даниела Русева.

