Кметът на Добрич Детелина Николова се обръща с призив към добричлии за подкепа
на талантливите танцьори от формацията „NNS Crew”, като заявява, че Добрич заслужава да бъде на полуфинал
в шоуто „България търси талант“.
„На 12 май от 20.00 часа децата ще се борят
за финал на един от най – гледаните реалити формати в родния ефир. Затова призовавам всеки
добричлия да изпрати по един sms
за победата на даровитите ни деца. Ние
можем и винаги сме се обединявали, когато е триумфирал нашият талант и нашите
добруджански достойнства.
Нека всеки, който милее за Добрич, даде своята подкрепа за NNS Crew, защото те
заслужават да бъдат победители. Защото те могат и знаят какво е да обичаш
родния си град и да се надяваш на неговата подкрепа. Нека Добрич подкрепи
своите прекрасни деца, защото те са нашето успешно бъдеще. Да бъдем заедно и да
победим, защото добричлии могат и знаят как.”
