Органов концерт се състоя снощи в зала "Добрич". Това е първият самостоятелен органов концерт на Мария Славова.
Почитателите на музиката се насладиха на класиците Ференц Лист, Йозеф Хайдн, Йохан. К. Бах и др.
Мария Славова е единственият изпълнител на орган в Добрич. Участвала е в концерти в София, Русе и други.
Концертът бе организиран от Сдружение „Тан Нак Ра".
