На 13 ноември /вторник/
от 18 часа в Огледална зала "Нели Божкова"- гр.Добрич ще се състои
поредният концерт на Български камерен оркестър за концертен сезон 2012/2013г.
Под
диригенството на Алексей Измирлиев почитателите на класическата музика
в Добрич ще чуят Менделсон - Симфония за струнни №1 в до мажор, В. А. Моцарт -
Дивертименто №2, Ф.Шопен - Ноктюрно №2 оп.27 и Карл Нилсен - Сюита за
струнен оркестър.
