Лапидариумът за втори път стана място за литературно четене.
Автори от Сдружението на писателите в Добрич и ученици от
СОУ „П. Р. Славейков” прочетоха свои творби по повод 24 май - Ден на българската
просвета и култура и на славянската писменост под мотото „Знаците, които говорят“.
Вижте снимки тук.
Вижте снимки тук.
