Велина Христова за втори път гостува
със свои творби на град Генерал Тошево. Изложбата се казва „Завръщане„ и е
посветена на Деня на Народните Будители и празника на града.
С Генерал Тошево авторката е
свързана с топлите детски спомени.
В тази експозиция са изложени
30 творби създадени през последните години и някои нови живописни работи.
Платната са разположени в
залата на Общината.
Откриването е днес, 29.10.2012
г. от 16.30 часа и ще бъде представена до 10.11.2012 г.
